Sepetim

Ürün Bulunmaktadır

HAKKIMIZDA

Belgin Kadıoğlu 2008 yılında IED Barcelona Design School’dan mezun olmuştur ve 2009 yılında CDA Export’ta Designer olarak çalışmaya başlamıştır.

Tekstil sektöründeki yolculuğunda sektörü ve aşamaları en iyi şekilde deneyimleme şansını kendisine sunan CDA Exports’un kurucusu Shaukatali Alibhai’ye teşekkür ederek başlamak ister.

Dünya zincir markalarına tasarım ve koleksiyon yanı sıra üretim ve pazarlama konularındaki çalışmalarında kendisine büyük deneyimler kazandıran markalar; Dolce&Gabbana,Maje, Pinko, Pull&Bear, Bershka, River İsland, Polo Garrage başta gelmektedir.

Belgin Kadıoğlu; 2019 yılında ‘klasiği kırmak’ deyimi ile yola çıktığı deri&metal vurgularla feminen ruhu ön plana çıkartan kıyafetin yeni mücevherini By BK Accessories markası altında hayata geçirdi.

BK Store farklılaşmanın ve değişimin çekiciliği ile başarılı tasarımcıları bir arada tutan yepyeni Online E-ticaret satış sitesidir.

Farkınızı ortaya koyabileceğiniz, sıradışı ve eşsiz tasarımlarla birbirinden özel tasarımların ve özel tasarımcıların yer aldığı bu platformda stilinizi ve kendinizi yansıtabilme imkanı yakalayabileceksiniz.

Modaya yön veren bilgi ve deneyimler eşliğinde ihtiyaçların en yüksek noktada belirlendiği ve karşılandığı BK Store, sıra dışı tasarımların zirve yaptığı günümüzde moda endüstrisi ve estetik kavramını bir araya getirerek en iyiyi sunmayı hedefliyor.