Sepetim

Ürün Bulunmaktadır

Değişim Koşulları

Değişim Koşulları

www.belginkadioglu.com ‘a sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için 

0 532 270 02 79 telefondan aramanız ya da info@belginkadioglu.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

Değişim talebinizle ilgili BK Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanızla birlikte kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. “Değişim Talebi” olduğunu yazılı olarak bir not ile belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi beden/renk istediğinizi yazmanızı rica ederiz.

Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 1 iş günü içerisinde size kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir.

Değişim öncelikle aynı model ürünlerde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılması istenildiği takdirde, eğer fiyat farkı çıkacak olur ise, ilgili farkın ödemesi sonrası değişim işlem süreci tamamlanır.

Değişim Adresi: Koza mah. 1638 sok Kozapark Residence Burgaz Blok D: 521 

Esenyurt İstanbul

Değişim/İade Kargo Gönderimi

Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz hiçbir iade/değişim için kargo ücreti ödemezsiniz. Yurtiçi Kargo firması haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda kargo ücreti tarafımızca karşılanmamaktadır. Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış, ıslanmış vb. olan paketlerde beklenmedik bir durum ya da sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayınız, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketin kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.